ماهنامه علمی و تخصصی محنا


با ارسال پیامک عدد 118 به سامانه 10007590 مشاغل خود را 10 سال با قابلیت بروزرسانی رایگان در سامانه گیل 118 ثبت نمایید.

↑   با ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع مشاغل گیلان، همواره در ردیف اول جستجوی گوگل باشید.   ↑

درج شغل جدید

لطفا توسط ابزار مکان یاب ذیل، مختصات مکان شغلی یا محل کسب خود را تعیین  یا از روی نقشه پیدا کنید

 

 

تخصیص موقعیت ماهواره ای توسط IP موقعیت فعلی تعیین موقعیت بر اساس نشانی درج شده در فیلد آدرس

 

همچنین شما می توانید بدون استفاده از ابزار تشخیص خودکار موقعیت با استفاده از IP و یا فیلد آدرس؛ به صورت دستی توسط چپ و راست کردن نقشه و اسکرول کردن آن توسط موس (موشواره) اقدام به تعیین موقعیت دقیق بر روی نقشه نمایید.
بدیهی است پس از تعیین و پیدا نمودن مختصات و کروکی مدنظر خود، باید نشانگر قرمز رنگ  مختصات (Place) را روی نقطه مکان شغلی قرار دهید، در این هنگام سیستم به صورت خودکار طول و عرض جغرافیایی موقعیت مد نظر شما را در فیلد های بالای نقشه درج می نماید.

 

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
تصاویر
بیشترین تعداد تصاویر قابل الصاق: 5
لطفا از تصاویر موجه و مطابق با موضوع شغلی خود استفاده نمایید. بدیهی است در صورت درج تصاویر خلاف قوانین و عرف اجتماعی کشور ایران، فایل های الصاقی مورد تایید قرار نخواهد گرفت.
تصاویر کودکان زیر 7 سال و همچنین هرگونه الصاق عکس تبلیغی مواد دخانی مورد تایید نخواهد بود.

 

Unfortunately images multiupload was unable to start, there are probably some script errors on site. Please check this article: IMAGES MULTIUPLOAD DOESN'T WORK? - HERE'S THE FIX.

نوع نمایش نیازمندی و مشاغل
نیازمندی و مشاغل برجسته

انتخاب این گزینه (انتخاب بله) باعث می شود معرفی مشخصات شغلی و مورد خدمت شما به صورت برجسته (BOLD) در لیست جستجوی نیازمندی ها و مشاغل به مدت ده سال نمایش داده شود. بدیهی است برجسته بودن اطلاعات شما در لیست  بانک اطلاعات گیلان می تواند در جهت توجه بیشتر جستجو کنندگان نقش موثری را ایفا نماید.

نیازمندی و مشاغل کادر دار

با انتخاب این گزینه (انتخاب بله) خواهید توانست مشخصات شغلی و مورد خدمت خود را درون یک کادر در لیست جستجوی نیازمندی ها و مشاغل به مدت ده سال نمایش دهید. بدیهی است کادردار بودن اطلاعات شما در لیست  بانک اطلاعات گیلان می تواند در جهت توجه بیشتر جستجو کنندگان نقش بسزایی را ایفا نماید.

نیازمندی و مشاغل متمایز

انتخاب این گزینه (انتخاب بله) باعث می شود معرفی مشخصات شغلی و مورد خدمت شما در قالب یک رنگ هایلایت در لیست جستجوی نیازمندی ها و مشاغل به مدت ده سال نمایش داده شود. بدیهی است هایلایت پس زمینه اطلاعاتمشاغل شما در لیست بانک اطلاعات گیلان می تواند در جهت توجه هر چه بیشتر جستجو کنندگان نقش منحصر به فردی را ایفا نماید.

نیازمندی و مشاغل در مسیر تعالی

برندها می توانند جهت اعلام علاقه ی خود نسبت به حرکت در مسیر تعالی به عموم جستجوکنندگان خدمت، در پایگاه جامع اطلاعات مشاغل و نیازمندی استان گیلان با انتخاب این گزینه (انتخاب بله) ؛ برچسب ویژه ی «برند، در مسیر تعالی» را دریافت نمایند. برند ها می توانند از این طریق به مشتریان خود اعلام نمایند که به شغل و حرفه ی خود علاقه دارند و در جهت خط مشی های درست مشتری مداری در حرفه ی خود اقدام به ارائه ی خدمت می نمایند.

انصراف