دوشنبه, 30 مرداد 1396
فرم درخواست ارائه نشانی اینترنتی اختصاصی مشاغل
 1. نشانی اینترنتی اختصاصی مشاغل چیست و به چه کاری می آید؟

  صاحبین مشاغل و کسب و کار پس از ثبت اطلاعات، مشخصات و عکس های خود در بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی های استان گیلان مالک 10 ساله یک صفحه ی اختصاصی می شوند که کلیه ی مشخصات، اطلاعات و تصاویر محل کسب خود در آن درج شده است. دسترسی به صفحات مشاغل از طریق جستجو در اینترنت (Google،Yahoo،Bing،Yandex و دیگر موتورهای جستجو) و همچنین از طریق سیستم جستجوی پیشرفته و طبقه بندی شده ی مجموعه سایتهای گیل امکان پذیر است. ولی همانطور که حتما بدان برخورد شده است نشانی اینترنتی دسترسی به صفحات مشاغل کمی طولانی است و سپردن نشانی آن در ذهن کار کمی مشکل است (مثال در تصویر ذیل).

   

  از این رو مجموعه سایت های گیل تصمیم گرفت برای دسترسی راحت تر به صفحات شخضی کسبه محترم و صاحبین مشاغل یک نشانی اینترنتی کوتاه و اختصاصی به دلخواه صاحبان مشاغل برای صفحات آنها در نظر بگیرد. صاحبین مشاغل و کسب و کار می توانند با درج این نشانی در کارت های ویزیت خود، تابلو سر در مغازه اشان، تراکت های تبلیغاتی و ... ، صاحب یک صفحه ی کامل معرفی مشخصات، اطلاعات و تصاویر محل شغلی خود شوند و در جهت دسترسی سهل الوصول به مشخصات بنگاه شغلی خود یاری نمایند (مثال در تصویر ذیل).

  انتخاب این نشانی به دلخواه صاحبین مشاغل و کسب و کار می تواند با توجه به نام بنگاه اقتصادی خودشان انتخاب گردد. این مهم از طریق تکمیل فرم ذیل امکان پذیر خواهد بود (مثال در تصویر ذیل).

   

 2. نام بِرَند یا نام تجاری محل کسب:(*)
  نام بِرَند یا نام تجاری محل کسب به درستی وارد نشده است.
 3. نام و نام خانوادگی صاحب خدمت:(*)
  ورودی نامعتبر
 4. شماره تلفن همراه:(*)
  ورودی نامعتبر
 5. الزامیست به جهت تکمیل فرم، عدد شناسه نیازمندی ها و مشاغل خود را که در ذیل بخش شرح خدمات و محصولات مورد خدمت صفحه ی اختصاصی شما در سایت گیل 118 قرار دارد را در کادر ذیل به دقت وارد نمایید (مثال: تصویر ذیل).

 6. شناسه نیازمندی و مشاغل:(*)
  ورودی نامعتبر
 7. نشانی اینترنتی اختصاصی خود را به صورت در کادر ذیل وارد نمایید.

  - کاراکترهای مجاز مورد استفاده در نشانی اختصاصی شامل اعداد (1 تا 9)، حروف انگلیسی (A تا Z)، و خط تیره (-) می تواند باشد.
  - نام اختصاصی انتخاب شده نباید بیشتر از 20 کاراکتر باشد.
  - در صورت وجود نام اختصاصی انتخابی، اولویت حقانیت انتخاب نام بر اساس زمان سفارش قابل تایید است.

 8. نشانی اختصاصی شما:(*)
  ورودی نامعتبر

 9. مبلغ واریزی به صورت آنلاین به جهت درخواست نشانی اختصاصی به میزان بیست هزار تومان می باشد

 10. مبلغ واریزی به میزان بیست هزار تومان می باشد.
 11. مبلغ واریزی
  0 ریال
 12. روش پرداخت
 13. کد تصویری:(*)
  کد تصویری:
  کد داخل تصویر درست نمی باشد؛تصحیح نمایید.

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.