سه شنبه, 02 خرداد 1396

وارد کردن اطلاعات ذیل الزامی می باشد:
- عنوان نیازمندی و مشاغل (نام برند، نام فروشگاه، نام شرکت و...)
- دسته بندی (گروه شغل خود را از بین شاخه های اصناف انتخاب کنید)
- تلفن ثابت (با ذکر کد شهرستان)
- تلفن همراه (وارد کردن یک شماره همراه فعال از صاحب خدمت الزامی است)
- نام و نام خانوادگی صاحب شغل (صاحب خدمت)
- آدرس مکان شغلی

بدیهی است در صورت فقدان هر کدام از اطلاعات فوق، اطلاعات ارسالی ثبت نخواهد شد.


درج نیازمندی و مشاغل جدید

لطفا توسط ابزار مکان یاب ذیل، مختصات مکان شغلی یا محل کسب خود را تعیین  یا از روی نقشه پیدا کنید

 

 

تخصیص موقعیت ماهواره ای توسط IP موقعیت فعلی تعیین موقعیت بر اساس نشانی درج شده در فیلد آدرس

 

همچنین شما می توانید بدون استفاده از ابزار تشخیص خودکار موقعیت با استفاده از IP و یا فیلد آدرس؛ به صورت دستی توسط چپ و راست کردن نقشه و اسکرول کردن آن توسط موس (موشواره) اقدام به تعیین موقعیت دقیق بر روی نقشه نمایید.
بدیهی است پس از تعیین و پیدا نمودن مختصات و کروکی مدنظر خود، باید نشانگر قرمز رنگ  مختصات (Place) را روی نقطه مکان شغلی قرار دهید، در این هنگام سیستم به صورت خودکار طول و عرض جغرافیایی موقعیت مد نظر شما را در فیلد های بالای نقشه درج می نماید.

 

قوانین ثبت *
تصاویر
بیشترین حجم تصویر: 0.5 MB
بیشترین تعداد تصاویر قابل الصاق: 5
لطفا از تصاویر موجه و مطابق با موضوع شغلی خود استفاده نمایید. بدیهی است در صورت درج تصاویر خلاف قوانین و عرف اجتماعی کشور ایران، فایل های الصاقی مورد تایید قرار نخواهد گرفت.
تصاویر کودکان زیر 7 سال و همچنین هرگونه الصاق عکس تبلیغی مواد دخانی مورد تایید نخواهد بود.

 

Unfortunately images multiupload was unable to start, there are probably some script errors on site. Please contact us using helpdesk at dj-extensions.com.

نوع نمایش نیازمندی و مشاغل

انتخاب این گزینه (انتخاب بله) باعث می شود معرفی مشخصات شغلی و مورد خدمت شما به صورت برجسته (BOLD) در لیست جستجوی نیازمندی ها و مشاغل به مدت ده سال نمایش داده شود. بدیهی است برجسته بودن اطلاعات شما در لیست  بانک اطلاعات گیلان می تواند در جهت توجه بیشتر جستجو کنندگان نقش موثری را ایفا نماید.

با انتخاب این گزینه (انتخاب بله) خواهید توانست مشخصات شغلی و مورد خدمت خود را درون یک کادر در لیست جستجوی نیازمندی ها و مشاغل به مدت ده سال نمایش دهید. بدیهی است کادردار بودن اطلاعات شما در لیست  بانک اطلاعات گیلان می تواند در جهت توجه بیشتر جستجو کنندگان نقش بسزایی را ایفا نماید.

انتخاب این گزینه (انتخاب بله) باعث می شود معرفی مشخصات شغلی و مورد خدمت شما در قالب یک رنگ هایلایت در لیست جستجوی نیازمندی ها و مشاغل به مدت ده سال نمایش داده شود. بدیهی است هایلایت پس زمینه اطلاعات مشاغل شما در لیست بانک اطلاعات گیلان می تواند در جهت توجه هر چه بیشتر جستجو کنندگان نقش منحصر به فردی را ایفا نماید.

برندها می توانند جهت اعلام علاقه ی خود نسبت به حرکت در مسیر تعالی به عموم جستجوکنندگان خدمت، در پایگاه جامع اطلاعات مشاغل و نیازمندی استان گیلان با انتخاب این گزینه (انتخاب بله) ؛ برچسب ویژه ی «برند، در مسیر تعالی» را دریافت نمایند. برند ها می توانند از این طریق به مشتریان خود اعلام نمایند که به شغل و حرفه ی خود علاقه دارند و در جهت خط مشی های درست مشتری مداری در حرفه ی خود اقدام به ارائه ی خدمت می نمایند.


  • ارائه دهندگان خدمت و صاحبان مشاغل می توانند بنا به خواست خود یک یا چند روش نمایش را انتخاب نمایند.

  • 10 درصد از مبلغ دریافتی از ثبت اطلاعات نیازمندی و مشاغل استان گیلان، مستقیما به حساب انجمن بیماران کلیوی استان گیلان اهدا خواهد شد.

  • 10 درصد از مبلغ دریافتی از ثبت اطلاعات نیازمندی و مشاغل استان گیلان، مستقیما به حساب موسسه حمایت از کودکان سرطانی محک اهدا خواهد شد.


انصراف

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.