دوشنبه, 30 مرداد 1396
سیستم تغییر موقعیت ماهواره ای مشاغل بر روی نقشه جهانی
 1. فقط مشترکینی که صفحه ی اطلاعات شغلی آنان دارای کد رهگیری می باشد
   می توانند از این طریق موقعیت ماهواره ای مکان شغلی خود را تغییر دهند

   

     
   

  تکمیل اطلاعات ذیل الزامی می باشد

 2. شماره رهگیری:(*)
  ورودی نامعتبر
 3. نام بِرَند یا نام تجاری محل کسب:(*)
  نام بِرَند یا نام تجاری محل کسب به درستی وارد نشده است.
 4. نام و نام خانوادگی صاحب خدمت:(*)
  ورودی نامعتبر

 5. چگونه روی نقشه حرکت کنیم و مکان شغلی خود را بیابیم؟

  1- وقتی موس (موشواره) کامپیوتر شما رو نقشه باشد با بالا و پایین کردن غلطک موس می توانید نقشه را بزرگ و یا کوچک کنید؛ دقت را بالا برده و موقعیت دقیق خود را بیابید. (Scroll : Zoom In - Zoom Out)
  2- همینطور اگر دکمه سمت چپ موس را روی نقشه پایین نگه دارید و موس خود را به طرفین (چپ و راست) بکشید، موقعیت نقشه جابجا می شود. (Drag : move)

  3- توجه داشته باشید نشان موقعیت که با علامت (Place) قرمز رنگ مشخص شده است، همواره در مرکز نقشه واقع است. به این ترتیب باید موقعیت مد نظر خود را با این نشان قرمز تنظیم کنید.

  4- پس از تنظیم موقعیت دلخواه خود، دو عدد تحت عنوان طول و عرض جغرافیایی در ذیل نقشه ماهواره ای تنظیم می شود. این اعداد نشانگر موقعیت دقیق موقعیت مد نظر شماست.
  5- طول و عرض جغرافیایی نمایش داده شده را به دقت در داخل دو کادر ذیل آن وارد نمایید.
  6- فرم را تکمیل کرده و ارسال نمایید.

 6. محاسبه طول و عرض جغرافیایی | گیل 118 | بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی استان گیلان

  طول جغرافیایی:
  عرض جغرافیایی:
 7. مقدار طول جغرافیایی:(*)
  ورودی نامعتبر
 8. مقدار عرض جغرافیایی:(*)
  ورودی نامعتبر

 9. اعمال تغییرات جهت تنظیم موقعیت ماهواره ای برای مشترکین دارای کد رهگیری ،رایگان است.

 10. کد تصویری:(*)
  کد تصویری:
  کد داخل تصویر درست نمی باشد؛تصحیح نمایید.

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.