دوشنبه, 30 مرداد 1396

 

 

 

گیل 118 بر این عقیده است که هیچ یک از اطلاعاتی را که از مشتریان خود به دست می آورد در صورت عدم رضایت آنان ٫ منتشر نسازد.اينترنت رسانه و ابزاري بسيار قدرتمند و مفيد است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و ساير افرادي که از باز بودن اين محيط سايبر، از اطلاعات شخصي کاربران سوء استفاده مي کنند، لازم است نسبت به رعايت حريم خصوصي خود، مطمئن باشيد.

سایت نیازمندی ها و مشاغل گیل 118 ویژه استان گیلان، با توجه به ماهیت خاص خود بستری را جهت ارتباطی سالم و فراهم سازی محیطی آکنده از اعتماد برای کاربران آماده کرده است.

ما وب سايت مان را براي بازديدكنندگان به گونه اي طراحي كرده ايم كه تنها داده های مورد نیاز برای ارسال مطمئن اطلاعات درخواستی بازدیدکنندگان فراخوانی گردد. گیل 118 هرگز اقدام به انتشار اطلاعات مشتریان خود در چهارچوب قوانین تعیین شده و جاری کشور جمهوری اسلامی ایران نخواهد کرد. اما کاربران توجه داشته باشند که حفظ و نگهداری از اطلاعات خصوصی بر عهده ایشان بوده و این مسئولیت متوجه مدیران سایت گیل 118 نخواهد بود.

ما چه نوع اطلاعاتي را گرد آوري مي نمائيم؟

زمانيكه شما از سايت ما بازديد مي كنيد، سرور ما اطلاعات ابتدائي را در مورد شما كه شامل؛ دامنه، ISP، زمان دسترسي شما به سايت ما و صفحاتي را كه شما در سايت ما بازديد نموده ايد، جمع آوري مي كند كه اينها اطلاعات شخصي شما نيستند و فقط به منظور جلوگيري از تقلب يا سوء استفاده از سيستم مورد نياز مي باشند. ما ميتوانيم همزمان از کوکي ها هم استفاده كنيم كه اينها بخشهاي كوچك اطلاعات هستند كه هر وب سايتي مي تواند در يك فايل مشخص در كامپيوتر شما نگه دارد. کوکي ها اين فرصت را به وب سايت مي دهند تا به شما به صورت کاملا شخصي در ارتباط باشد. با جمع آوري و بازخواني اطلاعات در مورد شما، وب سايت مي تواند عملكرد خود را در راستاي نيازها، علاقه مندي ها و مواردي که مطلوب شما نيستند، تغيير دهد. بسياري از مرورگرهاي وب (Web Browser) به شما امكان كنترل استفاده از کوکي ها را مي دهند. لطفاً براي دستورالعمل اين كاركرد به مرورگر مخصوص خود مراجعه نمائيد. چنانچه کوکي ها را غير فعال نموده ايد، بخاطر داشته باشيد كه قادر به استفاده كامل از امکانات شخصي سازي سايت نخواهيد بود و امكان دارد كه برخي از اجزاء سايت به درستي کار نكنند يا با سرعت پايين تري عمل نمايند.

اطلاعات محرمانه مانند رمز عبور؟

کلمه عبور هر شخص در سایت گیل 118 به عنوان حریم شخصی وی تلقی شده و هیچ یک از مدیران گیل 118 به رمز عبور شما دسترسی نداشته و اجازه درخواست رمز از کاربران را نیر به طبع نخواهند داشت و در صورت مشاهده برخورد لازم به عمل خواهد آمد.

ما چگونه از اين اطلاعات استفاده مي كنيم ؟

اطلاعات اوليه گرد آوري شده در مورد كاربر، براي كمك به ما در آناليز ترافيك وب، بهبود محتويات وب سايتمان و ارتقاء بخشيدن به کيفيت آن مورد استفاده قرار مي گيرند. در وب سايت ما ممکن لينک هايي وجود داشته باشد که متعلق به سايتهاي ديگر باشد، سايتهاي كه ممكن است توسط شركتهايي كه به ما مربوط نمي شوند مديريت شوند. ما مسئوليت حريم خصوصي يا محتويات چنين وب سايتهايي را به عهده نداريم و به شما پيشنهاد مي كنيم به هشدارها توجه نمائيد، مخصوصاًً به شما توصيه مي نمائيم كه صفحات مربوط به «رعايت حريم خصوصي کاربران» را كه هر سايت معتبري بايد نمونه اي از آنرا داشته باشد، مطالعه كنيد تا مطمئن شويد كه سياستهاي سايتها توسط شما مورد قبول هستند. اين «اظهارنامه رعايت حريم خصوصي کاربران» منحصراً به اطلاعات گردآوري شده توسط آن سايت مربوط مي شود.

 

 

 

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.