دوشنبه, 30 مرداد 1396

 

جهت جستجوی مشاغل و نیازمندی های مورد نظر خود در بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی های استان گیلان (گیل 118) می توانید از موتور جستجوی قدرتمند و تفکیکی که تصویر آن در ذیل مشخص است استفاده نمایید. ابزار جستجوی تفکیکی و پیشرفته مشاغل در صفحه ی اصلی سایت به صورت ثابت و همچنین در سمت راست سایت به صورت ثابت همیشه وجود دارد. این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید در هر صفحه ای که حضور دارید به راحتی مشاغل مد نظر خود را جستجو نمایید. ما جهت سهولت دسترسی به اطلاعات و مشخصات کلیه ی بنگاه های اقتصادی استان گیلان هیچ گونه محدودیتی جهت جستجوی شما قائل نشده ایم. آسوده جستجو کنید و از داشتن اطلاعات و مشخصات مشاغل استان گیلان لذت ببرید.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

1- شما در کادر شماره 1 می توانید عناوین شغلی و یا عنوان شغلی مد نظر خود را که عموما نام بنگاه های اقتصادی و یا مشاغل است ، جهت جستجو درج نمایید (مثلا «محنا» جهت جستجوی برند «دفتر فنی و مهندسی طراحی محنا»).

2- در کادر شماره 2 می توانید استان ، شهرستان ، شهر ، روستا و دهستانی که بنگاه و یا گروه بنگاه های اقتصادی مد نظر در آن قرار دارد را تفکیک نمایید (در ادامه همراه با مثال برایتان توضیح دقیقتری خواهیم داد).

3- در کادر شماره 3 می توانید رسته و یا گروه شغلی بنگاه و یا مشاغلی که می خواهید جستجو نمایید را بنا به نوع مورد درخواست تعیین نمایید.

4- پس از انتخاب تمامی موارد و یا قسمتی از آن بنا به دلخواه برای شروع عملیات «جستجو» به روی دکمه ی «جستجو» کلیلک کنید.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

ما با چند مثال عملی در ذیل می خواهیم جستجوی چند بنگاه اقتصادی را برای شما نمایش دهیم.

1- ما می خواهیم مشخصات و اطلاعات برند «دفتر فنی و مهندسی محنا» را جستجو کنیم. نیازی نیست نام برند را کامل بنویسیم. بلکه بخش و یا یک سیلاب از نام آن کفایت خواهد کرد. برای این کار کلمه ی «محنا» را در کادر شماره 1 که همان کادر جستجوی مشاغل بر اساس نام مشاغل است می نویسیم.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

1- در مرحله ی بعد می خواهیم به جستجوی این نام در استان گیلان باشیم. پس روی دکمه ی کشویی (شماره 1) کلیک می کنیم.

2- در این مرحله لیست استان های مورد پوشش بانک اطلاعات مشاغل را ملاحظه میکنید. طبیعتا باید «استان گیلان» را انتخاب کنیم.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

1- به محض انتخاب «استان گیلان» ، یک کشوی جدید تفکیکی در ذیل آن باز خواهد شد. در این قسمت شهرستان های زیر مجموعه ی استان گیلان وجود دارد.

2- حال روی دومین دکمه ی کشویی کلیک می کنیم تا لیست شهرستان ها را مشاهده کنید.

3- تعجب نکنید !! ؛ ما همه چیز را برای شما به سهولت در نظر گرفته ایم. نام شهرستانی را که می خواهید برند مورد نظر را در آن جستجو کنید انتخاب کنید (ما در این مثال شهرستان رودسر را انتخاب کرده ایم).

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

1- پس تا اینجا استان انتخابی «استان گیلان» بود.

2- شهرستان انتخابی شهرستان رودسر است. و به محض انتخاب آن یک منوی کشویی دیگر باز خواهد شد تا زیر مجموعه ی این شهرستان که شامل شهرها و بخش های آن است نمایش داده شود.

3- روی منوی کشویی شماره سه کلیک میکنیم.

4- محدوده ی جستجوی مورد نظر ما برای برند کوچک و کوچک تر می شود (برای مثال روی کلاچای کلیک میکنیم).

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

1- استان انتخابی که گیلان عزیز است.

2- شهرستان که رودسر انتخاب شده است.

3- شهر و بخش که کلاچای انتخاب شده است. باز هم میبینیم ما روستای زیر مجموعه ی کلاچای را نیز در نظر گرفته ایم. با این نوع امکانات شما جستجوی خود را می توانید محدود و محدود تر به یک بازه ی جغرافیایی خیلی کوچکتر نمایید.

4- منوی کشویی را شماره چهار را کلیک کنید.

5- روستای نعمت سرا را انتخاب کنید.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

1- حال با انتخاب محدوده ی جغرافیایی تفکیک شده می توانید رسته ی شغلی و موضوع شغلی را نیز محدود نمایید. این امکان از طریق منوی کشویی مجموعه قابل دسترسی است.

2- روی منوی کشویی شماره 2 کلیک کنید.

3- رسته و موضوع شغلی مورد نظر خود را انتخاب کنید (ما در این مثال خدمات ساختمانی و صنعتی را برگزیدیم).

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

1- با انتخاب رسته ی شغلی «خدمات ساختمانی و صنعتی» ، زیر مجموعه ای از این رسته ی شغلی بزرگ نمایش داده خواهد شد.

2- روی منوی کشویی شماره 2 کلیک کنید.

3- زیر مجموعه ی رسته ی شغلی «خدمات ساختمانی و صنعتی» را مشاهد می کنید. می توانید انتخاب نمایید.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

حال میبینید که تنظیمات جستجوی تفکیکی و جزء به جزء ما تکمیل شد.

سناریوی جستجو به این شکل است:

ما به جستجوی یک بنگاه اقتصادی (شغل) به اسم محنا هستیم که در استان گیلان، شهرستان رودسر ، بخش کلاچای و روستای نعمت سرا است. همچنین رسته ی شغلی آن باید در خدمات ساختمان و صنعتی و شغل تخصصی آهنگری و جوشکاری باشد.

تمام است. فقط باید روی دکمه ی «جستجو» کلیک کنید. موتور جستجوی قدرتمند بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی های استان گیلان سریعا در بانک اطلاعاتی نتایج را نمایش خواهد شد.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

1- به عنوان مثالی دیگر ما به جستجوی رستوران های موجود در رشت هستیم.

سناریوی جستجو ساده است. چون ما به جستجوی اسم خاصی از رستوران نیستیم، گزینه ی اول را که جستجو بر اساس نام برند است را خالی می گذاریم. سپس استان و بعد شهرستان و شهر را انتخاب میکنیم. سپس رسته شغلی را مواد غذایی و سپس رستوران برمیگزینیم.

2- و تمام. دکمه ی جستجو را کلیک می کنیم.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

1- خواهید دید بانک اطلاعات تعداد 53 مورد بنگاه شغلی را برایتان جستجو و نمایش داده است.

2- این نتایج برای رسته ی شغلی رستوران بوده است.

3- محدوده ی جغرافیایی آن رشت است.

4- لیست رستوران ها را به تفکیک مشاهده میکنید. می توانید با کلیک بر روی عناوین هر کدام از رستوران ها وارد مشخصات و اطلاعات شغلی از قبیل نشانی، نام برند، راه های تمای، شماره موبایل ، تلفن ثابت ، کروکی و نقشه ماهواره ای و اطلاعات بسیار دقیقی شوید.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

 

در مثالی دیگر ما به جستجوی مشاغل مربوط به خدمات مجالس در رشت بودیم:

1- تعداد 32 بنگاه شغلی را برای ما جستجو کرده است.

2- این جستجو برای خدمات مجالس بوده است.

3- جستجوی صورت گرفته در شهرستان رشت بوده است.

4- نتایج بنگاه های اقتصادی مربوط به خدمات مجالس را مشاهده میکنید.

5- ما ابزار جستجوی هوشمند و تفکیکی را در تمامی صفحات بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندی های استان گیلان ( گیل 118) در نظر گرفته ایم. می توانید از آن بهره ببرید.

 

راهنمای جستجو در بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان | گیل 118

 

 

ما نیز مثل شما خوشحالیم. داشتن گیلانی آباد و سر زنده آرزوی همیشگی ماست.

 

 

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.