دوشنبه, 30 مرداد 1396

درود بر شما شير گيلانيان و عزيزان بهتر از نام و جان.

هدف داريم چند پرسش را مطرح نماييم. مي خواهيم بگوييم چرا؟ چگونه؟ چه زمان؟ چطور؟ که چه؟ کجا؟ و...؟

- خدا نکند بيماري باشد؛ ولي تا حال شده است جهت ارتباط با يک پزشک خاص درگير پيدا کردن مشخصات و تلفن وي باشيد؟

- تا حال شده بعد از پيدا کردن شماره تلفن دکتر، از خانم منشي بپرسيد لطفا نشاني را اعلام داريد و خانم منشي خيلي سريع و بي دقت (متاسفانه) نشاني را پشت تلفن گفته باشد و تَرَق گوشي تلفن را قطع کرده باشد؟

- تا حال شده براي حل مشکلي به دنبال يک وکيل خوب و کارکشته بگرديد؟ يا اصلا به دنبال مشخصات تمامي وکلاي شهرتان باشيد؟
- تا حال شده براي پيدا کردن مشخصات تماس، نشاني، نام مدير و ... آموزشگاه ها دچار سردگمي شده باشيد؟
- تا حال شده که داروخانه، طلا و جواهر، تعميرگاه، خودرو، پوشاک، پارچه، کارخانه، رستوران، چاپخانه، مبلمان و ... !

ما «تا حال شده هاي» بسياري را سراغ داريم. مي دانيم شما نيز همينطور.

ولي خب، هيچ کسي تا حال ، با اين «تا حال شده ها» نَمُرده؛ چه فرقي مي کند؟ هان؟

فرق مي کند؛ از اين پس بين «تا حال شده هاي» گذشته با «تا حال شده هاي» امروز و فردا و آينده فرق مي کند.

ما هدف داريم براي ايجاد اين تفاوت سرويسي را به شيرگيلانيان معرفي کنيم که زين پس جهت «تامين» اين «تا حال شده ها» به سختي دچار نشوند. راحت باشند. خلاص باشند. بي استرس، بي دردسر، بي محدوديت. به سرعت، به دقت ، پايدار و هميشه در دسترس.

گيل 118 ؛ جامع ترين پايگاه جستجوي نيازمندي ها و مشاغل استان گيلان.

سرويس «گيل 118 » به نشاني www.gil118.com يک پايگاه اينترنتي، با امکانات کاملا رايگان است که در تلاش است بتواند خدمتي جهت سهولت دسترسي ميان مورد خدمت و نيازمند خدمت برقرار نمايد.

ما در «گيل 118» هر لحظه در تلاشيم که مشخصات و اطلاعات مشاغل فعال و مورد نياز شير گيلانيان را به صورت طبقه بندي شده جهت تامين آن «تا حال شده هاي» معروف ثبت نماييم.

کليه ي سرويس هاي «گيل 118» براي بهره مندي از اطلاعات آن کاملا رايگان بوده و کليه ي مشاغل و صاحبان خدمت مي توانند به صورت رايگان کليه ي اطلاعات خود را ثبت و شرح خدمات خود را به عموم شير گيلانيان معرفي و عرضه نمايند.

کليه ي اطلاعات ثبت شده در «گيل 118» پس از تاييد مشخصات ، به صورت آني در بيش از 81 جامعه مجازي همانند facebook ,twitter, linkedin, Google+ , Cloob , twoo , netlog و ... در ميان گيلانيان و گيلان دوستان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

«گيل 118» را Reshare کنيد. «گيل 118» را لايک کنيد. «گيل 118» را به دوستان خود معرفي کنيد .

شما مي توانيد خود، با افکار و دستان خويش، تفاوت ها را ايجاد نماييد.

و حال چه فرق مي کند اين «تا حال شده ها» با آن «تا حال شده ها»

امروز در روزگار ارتباطات به جرات می توان ادعا كرد تبليغات در تمام كشورهای جهان نه تنها يك ضرورت كه يك نياز است و خوشبختانه در سالهای اخیر تبلیغات در کشورمان در مسیری گام نهاده که تا حدودی به جایگاه اصلی خود نزدیک شده است.

گروه اطلاع رسانی گیل 118 در اوایل سال 1390 با همکاری مجموعه ای متشکل از  متخصصان جوان فناوری اطلاعات، با انگیزه و دارای ذهنی سرشار از ذوق هنری و شم اقتصادی پا به عرصه فضای آنلاین نهاد.

گیل 118 با مجوز رسمی از ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی جمهوری اسلامی ایران و با بیش از 3 سال فعالیت حرفه ایی در امر اطلاع رسانی و ارایه مشاوره مهندسی بازار در حوزه وب در نظر دارد تا با به کارگیری نیروهای خلاق در کلیه بخش های خدماتی بتواند در امر اطلاع رسانی درون استانی هر چه بهتر قدم نهاده و ایدها و نیازهای بصری افراد را جامه ی عمل پوشاند.

سعی و تلاش تمامی همکاران ما در «گیل118» بر این اصل واقع شده تا شما بازدید کننده گرامی بتوانید بخشی از نیاز های خود را به راحتی پیدا نموده و با مدیران و فروشندگان ارتباط مستقیم برقرار نمایید و همچنین توانسته باشیم با جذب مخاطبان و بازدیدکنندگان بیشتر بر اساس ارائه خدمات مناسب آنلاین و تبلیغات اینترنتی پایگاه و محل مناسبی را برای درج آگهی های تبلیغاتی ویژه مدیران و فروشندگان فراهم نماییم.

لذا بر خود واجب میدانیم تا در طی این مسیر همواره در کنار شما باشیم. چنانچه هر گونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما همواره و در تمامی ساعات شبانه روز از خواندن پیبام های شما خوشحال خواهند شد.

در پایان از اینکه گیل118 را انتخاب کرده اید خرسندیم و از شما سپاسگزاریم.


با ما فاصله ها را به حداقل برسانید ...

لبانتان پرخنده و هندوانه هاتان شيرين باد

تاریخچه گیل 118 :

گیل 118 ؛یک راهنمای جامع اطلاعات استانی است که با الگو برداری از کتاب یلوپیجز، به دلیل ضرورت وجود آن، در کنار تلفن تمامی منازل و محل­های کار، به وجود آمد و به این دلیل که کاملترین و جامع ترین بانک اطلاعات استانی و شهری در زمینه ی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان می باشد، نام آن بومی سازی شده و به نام گیل 118 نام گذاری شد که هرلحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

محتوای گیل 118 :

محتوای گیل 118 شامل اطلاعات استانی و شهری مورد نیاز و ضروری شهروندان استان گیلان می باشد. نام برند، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر،شماره همراه، نام مدیر و ... صاحبان مشاغل، سازمان­ها، نهادها، ادارات و مراکز خدمات عمومی که شهروندان گیلانی به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. نقشه­ ی جامع شهرهای استان گیلان با امکان جستجوی تمامی محلات، معابر و خیابان­ها.

اصول عملکرد گیل 118 :

گیل 118 ساختاری کاملا غیرانتفاعی دارد. استفاده از محتوای اطلاعات نیازمندی و مشاغل در گیل 118 کاملا رایگان است. طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است. به دلیل ماهیت دائما متغیر اطلاعات مشاغل، گیل 118 آمادگی دارد در هر زمان نسبت به تغییر و اصلاح مشخصات صاحب خدمت اقدام نماید.

سهولت در ثبت اطلاعات

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

شما می توانید به راحتی در کمتر از چند ثانیه، با تکمیل فرم ثبت، مشخصه های بنگاه خدمت خود را جهت نمایش اطلاعات و بدون نیاز به عضویت در پایگاه نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان ثبت نمایید!

سرعت در تایید هویت

جامع ترین پایگاه جستجوی نیازمندی ها و مشاغل استان گیلان

پروسه ی ثبت اطلاعات و مشخصات صاحبان مشاغل و نیازمندی ها ، پس از ثبت اطلاعات حداکثر 24 ساعت می باشد. کارشناسان ما صف اطلاعات را بررسی و مشخصات را تایید می کنند.

ثبت آنی در موتورهای جستجو

کلیه ی اطلاعات مندرج در گیل 118 توسط ربات های هوشمند ثبت اطلاعات در موتور های جستجو به صورت آنی، اطلاعات و مشخصات صاحبان خدمت و مشاغل را در سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ ، یاندکس و ... ثبت می کنند.

ثبت آنی در جوامع مجازی

تمامی مشخصاتی که در گیل 118 ثبت می شوند، قابلیت انتقال به شبکه های اجتماعی را دارد. کارشناسان گیل 118 می کوشند اطلاعات صاحبان خدمت را در جوامع مجازی به صورت همزمان، منتشر نمایند.